ICT Služby

IT děláme s radostí a po více než 20 letech zkušeností máme jasnou představu o jeho korektním a optimálním fungování. Máme rádi čisté systémy, snadno přizpůsobitelné požadavkům společnosti.

Správa a rozvoj
infrastruktury

Díky monitorovacím a helpdeskovým nástrojům má zákazník vždy průběžně přehled o stavu techniky, jednotlivých služeb, závad a řešených požadavcích.

Při používání nástrojů dokážeme zajistit dodržování podmínek SLA a doložit to. Můžeme pomoci s realizací SW, webových, IoT projektů. Díky partnerským společnostem dokážeme požadavky zrealizovat nebo informačně pomoci.

Provoz firemních
serverů a služeb

Zajistíme provoz emailů, doménových služeb, datového sdílení, tiskového prostředí, podmínky pro provoz Ekonomických/ERP systémů.

Dokážeme zajistit provoz www aplikací, správu domén nebo provoz potřebných aplikací cloud/serverhostingu.

Cloudové služby

Umíme zajistit jak provoz komerčních služeb Google, Microsoft, běžných VPS, hosted serverů, managed serverů, tak i provoz lokálních řešení. Mezi obvyklé služby patří provoz Nextcloudu ve vlastním nebo hostovaném serveru dle konektivity zákazníka.

Security a monitoring

Kromě běžného korektního nastavení účtů, dodržení bezpečného doporučení, instalaci aktualizací, firmwarů zařízení, instalaci a údržbu antivirů, antispamů dokážeme zrealizovat i složitější opatření. Kryptování koncových zařízení, zabezpečení systémů, implementace ThinkClient řešení. Zabezpečení vnitřní sítě. Monitoring síťového provozu.

Používáme monitorovací nástroje, díky kterým dokážeme mít neustále přehled o zařízení, službách a žádaných parametrech. Dokážeme reagovat na vzniklé situace téměř okamžitě.

Uživatelská podpora

Pro uživatele je zajištěna podpora v potřebném časovém rozsahu. Pro uživatele je k dispozici telefonická linka, klient na PC (snímek obrazovky a poslání emailem), emailová adresa, webová stránka.

Backup a recovery

Díky monitorování máme dokonalý přehled o provádění záloh klíčových zařízení, služeb a techniky. Dokážeme připravit prostředí pro rychlou obnovu v případě selhání a průběžně ověřovat.

Poradenství a konzultace

Implementace a servis ERP Karat

ERP KARAT je řešení pro pokročilé plánování a rozvrhování výroby APS (Advanced Planning and Scheduling). Jsme dlouholetí specialisté na jeho implementaci a správu.